Szukaj

Utwórz zgłoszenie
NASZ MAGAZYN

Kategorie

Producenci

Newsletter - Promocje

CISCO 10GB SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER MODULE 10-2036-04 X2-10GB-LR

CISCO 10GB SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER MODULE 10-2036-04 X2-10GB-LR

CISCO 10GB SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER MODULE
PN: 10-2036-04 X2-10GB-LR

Więcej szczegółów


238,00zł brutto
193,50zł netto

10-2036-04 X2-10GB-LR

Ostatnia sztuka!

Zapytaj!


CISCO 10GB SFP+ OPTICAL TRANSCEIVER MODULE
PN: 10-2036-04 X2-10GB-LR

 

 

 

  • Producent: CISCO
  • Typ Urządzenia: Moduł GBIC
  • Szybkość Przesyłu Danych: 10Gbps
  • Interfejs (Szyny): SFP (mini-GBIC)
  • Max Distance: 10KM
  • Długość Fali: 1310nm
  • Connector Type: Duplex
  • Montaż: Pluggable, SFP
  •  

    Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

    Tylko zarejestrowany użytkownik może opublikować nowy komentarz.