Szukaj

Kategorie

Producenci

Newsletter - Promocje


Firma COMPAN została założona w 2006 roku. Siedziba naszej firmy mieści się w Jeleniej Górze. Posiadamy magazyn o powierzchni: 300 m2, w którym sprzęt zostaje poddany refabrykacji. Obecnie składujemy w nim 500 sztuk serwerów oraz ponad 4 tys.  akcesoriów do serwerów.
Nasza działalność opiera się głównie na sprzedaży sprzętu IT znanych marek, takich jak: Dell, Hewlett-Packard, IBM/Lenovo, Sun.  W swojej ofercie posiadamy wyłącznie niezawodne produkty o najwyższej jakości, cieszące się najlepszą opinią użytkowników i w pełni dostosowane do potrzeb naszych klientów, którymi są odbiorcy, zarówno krajowi , jak i zagraniczni. 

Misją firmy jest spełnianie potrzeb naszych klientów. Nasza wykwalifikowana kadra służy Państwu pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu idealnie dostosowanego do Państwa wymagań.  W ofercie firmy znajdą Państwo serwery, akcesoria serwerowe, oprogramowanie oraz szafy Rack w atrakcyjnych cenach. Sprzedawane przez nas produkty przeznaczone są zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i firm i instytucji. Wszystkie produkty są objęte gwarancją od 12 m-cy do 3 lat.

Oferujemy doradztwo w zakresie konfiguracji urządzeń.
Zapewniamy profesjonalną obsługę, błyskawiczną realizację transakcji, a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Jesteśmy zarejestrowani w Głównym Inspektoracie Ochrony Środowiska pod numerem GIOŚ: E0009203W
Każdy sprzęt sprowadzany z krajów Unii Europejskiej może wprowadzać na Polski rynek tylko firma zarejestrowana w GIOŚ.


Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.Strona głównaStrona główna